HOME STAGING 2 - LAPE, s.r.o.

HOME STAGING 2

Home staging nie je upratanie. Pozrite sa, čo dokáže s nehnuteľnosťou!


Chcete predať nehnuteľnosť výhodnejšie? Poradíme vám. Tajomstvo nie je vo výbere inzertného portálu a často ani v tom, ako nastavíte cenu. Obchodníci dobre vedia, že najviac predávajú emócie. Stačí vyvolať tie priaznivé a nehnuteľnosť predáte veľmi rýchlo a výhodne. Práve to zabezpečí home staging.


To najlepšie, čo priestor ponúka


Ak predávate výrobnú halu, home staging nepotrebujete. Ak však ponúkate rodinný dom, byt, alebo akúkoľvek nehnuteľnosť určenú na prenájom, alebo predaj aj so zariadením, tak je potrebné, aby záujemca uvidel to najlepšie, čo priestor ponúka. A o tom je home staging. Stačí pár trikov, správne nasvietený priestor, niekedy len jemné presunutie nábytku, či pár tipov od dizajnéra a uvidíte, ako sa priestor zmení k lepšiemu, atraktívnejšiemu a tým pádom aj ľahšie predateľnému.


Upratať nestačí


Každý predáva priestor uprataný, ale o tom nie je home staging. Pri ňom vám priestor upgradujeme. To v preklade znamená, že s pomocou dizajnéra a fotografa ho pripravíme na predaj tak, aby vzbudzoval to najdôležitejšie. Emócie. Porovnajte si zábery priestoru pred úpravou a po nej. Okamžite pochopíte z priložených fotografií, ktorý priestor by ste si sami vybrali. Verte, že presne tak sa budú na priestor pozerať aj ďalší potenciálni záujemcovia.


Svetlo, uhly a právny pohľad


Realitné kancelárie na trhu ponúkajú mnoho zaujímavých služieb pre klientov od preverení katastra, cez prípravu zmlúv aj inzerovanie nehnuteľnosti. Na Slovensku však stále zaostáva práve aranžovanie nehnuteľnosti na predaj, čo je v zahraničí bežným štandardom. Preto sme tento koncept priniesli aj na Slovensko a preto máme jedny z najefektívnejších predajov na realitnom trhu. Nehnuteľnosti v našej ponuke držíme skutočne veľmi krátky čas.


Pri príprave objektu na predaj pracujeme s dizajnérom, fotografom aj grafikom. Aby farby vyzerali uveriteľne, priestor útulne, aby sme fotili v správnom svetle, upravili záber tak, aby nehnuteľnosť vyzerala čo najlepšie.


Najčastejšie chyby pri ponuke nehnuteľnosti


Mnoho realitných maklérov príde na obhliadku nehnuteľnosti a nafotí ju tak, ako ju nájdu. To u nás neprichádza do úvahy. Pretože topánky v predsieni nie sú znakom tepla domova. Závesy na okne sú krásne, ale na fotografii môžu spôsobiť tmavo, čo rozhodne nebudí dobrý dojem. Pritom by stačilo prísť do izby v správnom čase, aby sme zachytili aj krásu so závesom aj dostatok svetla, ktoré cezeň preniká.


Často sa stretávame aj s tým, že majitelia nemajú priestor adekvátne zariadený. Pri home stagingu preto pracujeme s architektom, ktorý nám pomôže odhaliť potenciál priestoru a vyzdvihnúť jeho kvality. Vďaka tomu poukážeme na možnosti, čo si môže nový majiteľ spraviť lepšie a krajšie. Preto je home staging u nás zárukou rýchleho predaja.